Z przyjemnością informujemy, że otwieramy zapisy na BIWAK 2023, jedno z najpopularniejszych i najbardziej lubianych wydarzeń w Polskiej Szkole. Biwak w tym roku odbędzie się między 26 a 29 maja (Memorial Day Weekend) w Sibley State Park w Minnesocie. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza zapisowego nie później niż do dnia 20 maja i dokładne zaznaczenie od kiedy do kiedy (ile dni) będą Państwo na biwaku. Koszt biwaku to $50 od osoby dorosłej i $35 od ucznia. W tym roku oprócz wspólnych śniadań, bigosu i kiełbasy na kolację, Komitet Rodzicielski z PSS będzie oferował również wspólny lunch w sobotę i w niedzielę dla wszystkich uczestników biwaku. Będzie to tradycyjny polski obiad. Jeśli są osoby, które mają specjalne wymogi dietetyczne to oczywiście będzie można skorzystać z kuchni, aby przygotować swój własny posiłek.

Biwak to przede wszystkim wypoczynek na łonie natury oraz okazja do bliższego zintegrowania się rodzin związanych z PSS i wspólnotą polską w Minnesocie. Serdecznie zachęcamy wszystkie rodziny do skorzystania z tej miłej opcji oferowanej przez szkołe. Oprócz możliwości spędzenia czasu na świeżym powietrzu, smacznego jedzenia, rozmów i śpiewów przy ognisku będą przygotowane przeróżne gry, zabawy i konkursy z nagrodami dla dzieci. Na biwaku zawsze odbywa się przynajmniej jedna Msza Święta. Dokładny plan biwaku oraz przydział rodzin do poszczególnych domków wyślemy bliżej terminu biwaku, już po zamknięciu zapisów.

Ostateczny termin opłaty za biwak to 20 maja. Bardzo prosimy o skrupulatne przestrzeganie terminów i nie odkładanie opłat na późniejszy termin. Opłatę trzeba uiścić u skarbnika- Panii Julii Weir. Jest to już prawie koniec roku szkolnego i biwak nie będzie dobra okazja do prowadzenia dodatkowej rachunkowości. Zadbajmy o to, by wszyscy mieli czas na zasłużony relaks.

FORMULARZ ZAPISÓW NA BIWAK:

https://forms.gle/FrH7amT3CEwwUkXT7

Dziękujemy!

Zarząd PSS w Minneapolis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *