Rejestracja do naszej szkoły zazwyczaj odbywa się między sierpniem, a październikiem. W tym czasie w tej zakładce zostanie umieszczony aktualny formularz rejestracyjny, który będzie można wypełnić oraz elektronicznie podpisać wymagane dokumenty. W razie pytań prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub można również poczekać i załatwić sprawę osobiście już w szkole bezpośrednio z Zarządem.

Rok szkolny zawsze rozpoczynamy piknikiem w jednym z parków w okolicach szkoły. Piknik ten zazwyczaj odbywa się w sobotę w przeciągu dwóch pierwszych sobót września. Dokładną data jest zawsze podana w sekcji „Aktualnosci” na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. Jest to dobra okazja, żeby lepiej się poznać, zjeść polska kiełbaskę z grilla, a przy okazji uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące szkoły. Jeśli ktoś nie może pojawić się na pikniku to zapraszamy prosto do szkoły. Zajęcia, które odbywają się w soboty rozpoczynamy o 9:00 rano w sali Kolbę Hall w budynku szkoły przy kościele Świętego Krzyża w Minenapolis.

W wyjątkowych sytuacjach możemy przyjąć dziecko do szkoły w ciągu roku szkolnego, kiedy listy zapisów są już zamknięte. Każdy taki przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, a ostateczną decyzja należy do nauczyciela prowadzącego dana grupę.

Mamy nadzieję, że te informację są dla Państwa przydatne i prosimy o sprawdzanie naszej strony po najnowszy formularz rejestracyjny na rok 2023/2024!