Drodzy Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że już rozpoczynamy zapisy do Polskiej Szkoły Sobotniej w Minneapolis na rok szkolny 2023/2024. Wszystkich zainteresowanych, którzy planują kontynuowanie lub rozpoczęcie nauki w naszej szkole zachęcamy do jak najszybszej rejestracji poprzez link poniżej. Sprawny i szybki proces zapisów da nam czas do jak najlepszego zaplanowania kolejnego roku szkolnego. Rodziny już związane z PSS zachęcamy do dzielenia się informacją o trwającej rejestracji z rodziną i znajomymi, którzy mogą być zainteresowani zapisaniem swoich pociech do Polskiej Szkoły. Wszyscy dołóżmy starań, aby Polonia w Minnesocie była silną grupą pielęgnującą i przekazaujacą przyszłym pokoleniom język, kulturę oraz historię Polski.

Link Do Zapisów Do Szkoły Na Rok Szkolny 2023/2024:

https://forms.gle/3u2nEgibuC91w9Zt7

Rok Szkolny 2023/2024 tradycyjnie rozpoczniemy piknikiem 2 września (sobota), 2023 roku o godzinie 10:00 rano w Columbia Park ,który znajduje się niedaleko Polskiej Szkoły Sobotniej w Minneapolis. Dokładny adres- 800 Columbia Parkway, Minneapolis, MN 55418. Będzie to doskonała okazja do tego, żeby spotkać się po wakacjach ze znajomymi z Polskiej Szkoły, zjeść polską kiełbasę z grilla i w razie potrzeby dopełnić wszystkich formalności związanych z zapisami do szkoły. Nowe rodziny mogą liczyć na zapoznanie się z rodzinami już związanymi z Polską Szkołą oraz na to, że na tym spotkaniu członkowie Zarządu PSS odpowiedzą na wszystkie dodatkowe pytania związane ze szkołą. Tradycyjnie prosimy wszystkie rodziny wybierające się na piknik o przyniesienie przekąsek (owoce, ciasto, sałatki). Polska Szkoła zapewni kiełbasę na grilla oraz pieczywo. Serdecznie Wszystkich zapraszamy! Do zobaczenia!

Formularz zapisowy znajduje się również na szkolnym Facebooku- (1) Drodzy Rodzice! Z… – Polska Szkola Sobotnia w Minneapolis | Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *